BİZ KİMİZ?

Ms Doğa Bilişim 12 yılı aşan tecrübesi ile sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bilişim hizmetleri, ürün satışı, PDKS, Erp Ticaret programlarının satışı ve satış sonrası teknik hizmet sunan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Bilişim ürünlerinin satışı, Network , güvenlik kamerası alt yapısı oluşturma, sunucu storage, ağ güvenlik bileşenlerinin kurulumu, teknik desteğinin verilmesi, sunucu odalarının düzenlenmesi, yıllık bakım anlaşmaları ile sisteminizin stabil ve sorunsuz çalışmasını sağlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bilişim sektöründe tanınmış ve iyi referanslar kazanmıştır, kalite ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamız Yetkili Logitech , HP, IBM , DELL ürünlerinin de satışını yapmaktadır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Teknik destek ve satış konularında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Ms Doğa Bilişim gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

HİZMETLERİMİZ

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bize ulaşın →